
12:00—13:00 uur
Kom kijken bij de boeiende artist talk met Claudy Jongstra!
12:00—13:00 uur
Kom kijken bij de boeiende artist talk met Claudy Jongstra!
2 juni, 12:00 p.m. — Iona Stichting
Josilda da Conceição presenteert met genoegen 'Moderate tear, refurbished to be heard', een duo-tentoonstelling waarin recente werken van Johann Arens en Nadim Choufi samengebracht zijn. Beide kunstenaars delen een toewijding aan een poëtische weergave van alledaagse materialen die autonomie en agency terugbrengen. Ze vinden elk tederheid in gevonden taal - variërend van meubilair en bewegwijzering tot dichtregels - die ze persen, lamineren en herschikken om niet alleen hun betekenis te distilleren, maar ons er ook aan te herinneren dat het herdefiniëren van deze artefacten, of ze nu afkomstig zijn uit de openbare ruimte of gesproken taal, integraal deel uitmaakt van ons recht om deel te nemen aan het vormgeven van onze buurten, onze collectieve ideologieën en de maatschappelijke en ruimtelijke structuren die onze manier van leven ondersteunen.
22 feb t/m 29 mrt — Josilda da ConceiçãoOude Kerk nodigt je uit voor een avontuurlijke live-set door Torus op 4 april van 8:00-9:00.Torus, het alias van multidisciplinair kunstenaar Joeri Woudstra uit Den Haag, gebruikt dansmuziek als middel om kritisch te reflecteren op de esthetiek en politiek van popcultuur. Met zijn avontuurlijke aanpak speelt hij met de structuren en vormen van subgenres zoals trance, elektronische muziek en harde stijlen, waarbij hij elke performance een frisse en scherpe invalshoek geeft.Met een indrukwekkend palet aan projecten, van runway muziek voor Bottega Veneta tot kunstinstallaties op documenta 14 en het New Museum in New York, heeft Torus zijn stempel gedrukt op zowel de muziek- als kunstwereld van Amsterdam tot Tokyo. Zijn meest recente album “Summer Of Love” kan net zo goed gehoord worden als chill out mix én als een kritische soundtrack van het kapitalisme.
4 apr — Oude KerkMet veel plezier presenteert Enseoul Liminal, een duotentoonstelling van Koen Kievits (1996, NL) en Nara Kim (1998, KR) welke opent op vrijdag 14 maart van 17.00 tot 20.00 uur. Door middel van verschillende maar complementaire methodieken verkennen beide kunstenaars de verschuivende grenzen van herinnering, materialiteit en perceptie. De titel, Liminal, verwijst naar een toestand van overgang - waar het echte en het ingebeelde vervagen en zich hervormen.
14 mrt t/m 10 apr — EnseoulSchrijf je in voor onze nieuwsbrief en je ontvangt al onze events in je mailbox.